Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az MK3-as...

Mit gondoltok az MK3-as Suzuki Swiftekről? (1992-2003) Kép: photos04. otomoto. Pl/photos/original/C17/56/24/C17562439_2. jpg

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, ilyen autóm lesz. Úgy hozta a sors, hogy egy 1997-es Swift legyen az első kisautóm. Bár én nem ezt szerettem volna, nem is ismerem az autót, de szinte ingyen fogom megkapni, csak ki kell pofozzam.


Ki mit gondol róla? Mennyire bírja a hosszabb utat?.. Köszönöm :)


2011. máj. 12. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy nem jelenik meg a kép..

de gondolom tudjátok miről beszélek.

2011. máj. 12. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Az autóról:

Ha rendes olajat kap, és víz is van benne, bírja, mint "isten a szidást".

Szinte széthajthatatlan...

1200km-t mentem vele egyhuzamban, 130-160 között, meg sem kottyant neki.

Egy valami viszont nem a legjobb benne, az oldal-ütközésvédelme nem a legjobb, tehát ne kapjon senki oldalba 130-al, mert nem sok merevítése van oldalt. (A "beleneüjjémermegaszbennemertörikmegszarmegfújsuzuki" kommentelőkkel meg nem kell foglalkozni, aki meghal a suzukiban, az meghalna akármelyik hasonló kategóriás autóban.)

2011. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ez csak egy ráncfelvarrott MK2.
2011. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

suzukival ne ütközz!!! elsö és legfontosabb!

amugy pörgös, jo kis motor van benne, dinamikus, ki lehet nyomni a szemét.

olcsó az alkatrész hozzá, és lehet vele gazdaságosan is járkálni. nagyon megbizhato.

ne ijedj meg ha nyöszörög itt ott...nem a kasztni az erössége azoknak a suzukiknak.

örülnék egy olyan autonak én is : )

2011. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobbat nem is választhattál volna! Imádni fogod. Hacsak valami irdatlan nagy balszerencse folytán bele nem nyúlsz egy rossz szériába, vagy tákolt példányba.

Nekem egy full alap 96-osom van. Igazából régebben teljesen hidegen hagyott ez a tipus. Átlag, kommersz, alap tömegautó. Csak volt egy xy tipusú, tropára ment koreai autóm, amit hirtelen, gyorsan be kellett cserélni valamire. Az ára,és a fogyasztása miatt erre esett a választás. Nemigazán örültem neki, mert tényleg nem tetszett ez a kocsi. De mire hazaértem vele a kereskedésből (30km), magam is meglepődtem, máris mennyire hozzászoktam, hozzánőttem. Ez 4 éve volt, és eszem ágában sincs megválni tőle. Volt, hogy én is letoltam vele egyhuzamban 1300 km-t. Az út végén úgy szálltam ki belőle, mintha csak a szomszéd városba mentem volna. Nekem nagyon kényelmes, kézre esik minden, és végtelenül kezes jószág! És az alap dolgokon kívül nagyon ritkán kéri a szervizt!

2011. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó autó kifejezetten gazdaságos olcsó alkatrészek(bár a kopókon kívül mást nemigen kell cserélni)és nagyon jó vezetni.
2011. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:36-os válaszoló, sajnos tényleg nem tudok különbséget tenni egy rancfelvarrott mk2 és az Mk3 között :S

hiszen nem ismerem ezt az autót. A linket csak azért tettem oda, hogy lássák milyen is ez a kisautó :)

köszönöm a válaszokat, nagyon biztatóan hangzik, lehet nem is kene annyira bánnom, h a sors nekem rendelt egy kis swiftet.

2011. máj. 13. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!