Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik közepes állapotú régi autóval járnak? Egyből azt, hogy csóró és nem telik neki másra?

Figyelt kérdés
régi autó alatt értek: Moszkvics 412 , Lada 1200, stb. olyan 30 éveshez közelítő autókat...
2013. jún. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Minket lenéznek, de ha egyszer nem telik másra.
2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért Moszkvics 412-t nemigen látni, aki azzal jár, az nem biztos, hogy csóró.
2013. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Attól hogy valaki régi autóval jár az nem jelenti azt ,hogy csóró.Egy haverom apja ladával járkál pedig van bőven lóvéjuk nem csórók.Egyszerűen a régi autók tetszenek neki.

Ha valaki nem akar száguldozni egy régi ladával vagy régi xx márkájú autóval is el lehet közlekedni ha rendesen karban vannak tartva.

A fater is a20 éves toyotáyával járkál pedig már felajánlottam neki nem egyszer hogy veszek egy újabb autót neki,de ő szereti az öreg 2.0 szívódízel autóját egyszerű és meg tudja szerelni ha van valami baja.Mellesleg a sok lóerő sem érdekli se a gyórsulás csak mennyen és ne álljon meg,ne egyen sokat,kényelmes legyen.De ezzel sok ember van így.

2013. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha valami besz@rik a kocsimon (21 éves Polo), én itthon megcsinálom. Ha valami besz@rik a szomszéd kocsiján (4 éves Honda Accord), ő viheti szervizbe (egyikünk se autószerelő).

Minek cseréljem le azt, ami működik (mert megtehetném, hogy én is pl Accord-al járjak)? Mert mások szemében gáz?

Mások véleményére nem adok. És különben is, szeretem a kocsim, ráadásul jól is néz ki (szerintem).

2013. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk régi Swiftünk van, igaz leharcolt, de ahogy megnéztem párszor, könnyen kiismertem magam benne, úgy, hogy előtte csak Wartburgot láttam belülről még gyerekként. Csak annyi dolgom, hogy a rossz alkatrészek helyett veszek egy másikat és kicserélem, nem kell súlyos 10 ezreket fizetnem azért, hogy a márkaszervizben végre méltóztassanak felé nézni + várnom sem kell míg a ,,nagy szakemberek" megcsinálják.
2013. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, kifelejtettem, hogy ismerősöm 6 éves Chliojában még egy fényszórót is alig bírt megcsinálni, mert agyon van bonyolítva. És engem nem érdekel, hogy a parasztok mit gondolnak rólam.
2013. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!