Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Novemberbe leszek 16 és addig...

Novemberbe leszek 16 és addig csak az elméleti részt tehetem le? :/ 125 ccm3 motorból szeretném letenni. De télen meg gondolom nincs forgalmi meg rutin. = (

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NovemberbeN leszel 16. Ugye így akartad írni?

A1-es jogsinál valóban, betöltött 16. életévtől vizsgázhatsz csak. A motoros oktatás pedig október közepétől, november elejétől március közepéig szünetel. A következő szezonban motorozhatsz majd.

2013. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy akartam.Káár, akkor vagy várok még 1 évet vagy most letesztem 50 köbcentisre..Nem tudom mi legyen:SS
2013. jún. 23. 16:23
 3/4 A kérdező kommentje:
leteszem*
2013. jún. 23. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy lerakd 50-re külön. Mert amikor majd 125-re csinálod, akkor az egészségügyi vizsgát úszod csak meg, minden mást elölről kell kezdeni, ha jól tudom. Szóval duplán fizetsz olyan dologért, amit szimpla áron is megszerezhetnél (kisebb motort ugye lehet vezetni A1-es jogsival) Inkább gyűjtögess még, hogy jövő szezon elején vehess normális motort, meg normális védőruházatot. Mert motoros vizsgán neked kell gondoskodnod védőöltözetről saját magadnak, kötelezően. Az sem olcsó sanjos:(
2013. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!