Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20-25. 000 pénzből milyen...

20-25. 000 pénzből milyen felnyitható bukót vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig gyűjtöttem, viszont már nem bírok magammal, kénytelen vagyok ennyiért venni bukót. (Nélküle azért nem szeretnék motorozni...) Felnyitható kell, mivel a szemüvegemet nem nagyon tudom beleerőltetni másba... Egyébként kis 50-es gépem van.


Ha lehet úgy ajánljatok, ami Bp D-i részén van, azaz ott be tudom szerezni.


2013. jún. 21. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

25-ért örülj ha egy elfogadható zárt sisakot tudsz venni. Ha az a szemüveg meg van egy hegesztőpajzs akkor egy normális sisak alá be kell férnie. Ez a sisakválasztás egyik alapja hogy olyat vegyél ami alá szemüveg is elfér.

Nyitható állú sisakot meg örülj ha 40 körül tudsz venni valami alsó kategóriásat akciósan.

Tehát vagy gyűjts még hozzá vagy gyűjts még egy kicsit és vegyél egy jó zárt sisakot.

2013. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 was429 válasza:
Ozone, akira türhető márkák viszonylag olcsón.
2013. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!