Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha vagy Ducati?

Yamaha vagy Ducati?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Motort vennék, csak az a baj, hogy mindkét.gyártóhoz húz a szívem :( döntéstelen vagyok! Segítsetek! Yamaha R6 nagyon tetszik, de az olasz 848 is tetszik (evo) . A gyártókról vélemény :) ? Eddig egy apriliám volt. Köszi a segítséget!

2013. jún. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ducati mivel szebb.

Hozzáteszem a legszebb az 1098-as.

2013. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gsxr/Cbr nem is jó? Ducatit magyarországon ráfizetés tartani, szervizelni is drága

A másik hogy ha kell valami alkatrész, lehet itthon alig kapsz, motoros találkozón egyszer láttam egy desmosedicit, nem hazudok megnézték, de utána mondták hogy nem cserélnének vele

Yamaha közútra elég mondjuk, de az sem remekel

2013. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Yamaha R6 a jó választás megy mint a golyó és jó motor
2013. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Apriliád volt, miért huzódol a japán felé? Már ismered az olasz stílust, tudod hogy a legerősebb motorokat gyártják és mégis elbizonytalanit a japán olcsó motor. Igen, igaz hogy drága, igaz hogy sokba van fentartani de a legkiválóbb vas. Nekem RSV Factorym van és az R6 csak kulloghat utánna.
2013. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!