Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50cc robogót érdemes...

Milyen 50cc robogót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Mit kell megfigyelni a jó robogó vásárlásakor?Körülbelül egy átlagos 50-60km/h sebességre képes üzembiztos olcsó alkatrész hozzáférhetőségű robogóban gondolkodnék amihez nem nagyon kell hozzá nyúlni és bírja a napi 50km távot.

2013. jún. 19. 01:09
 1/5 anonim válasza:
Aprilia Sr 50 Di-tech, kevés fogyasztás (kb 2 liter) , jó végsebesség
2013. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kulcskérdés: Mennyi pénzből?!


Mert ha nem a tunning rácsing "Nédd má' az én gépem (óra szerint) 90-et is megy" fajta baromságra kell, de az anyagi keretek korlátozottak és fontos az olcsó alkatrész akkor én egy kínai 4T-t vennék. Kimegy a világból (maximum a műanyag hullik szét rajta 4-5 év után), 65 körül lehet vele menni a 75 kilóm alatt és egy komplett 80 ccm-es hengerszettet kapsz hozzá 8,000 ft-ból.


Ha van rá több lé akkor persze valami menő olasz gépet, az 10-15el gyorsabban megy majd, csak 5x annyiba kerül hozzá minden.

2013. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves #2 -es!

Azt elfelejted, h a műanyagok szétmennek 4-5 év után (szerintem az se nagyon bírja 1-2 évnél tovább), de a motorja 1 évet nem bírna ki napi 50 km-en!!!

2013. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

F@sztnám (már bocsánat....). Enyémbe van most épp 9,000 km és még soha egy csavar nem volt kibontva belőle.


A kínai nem tervez blokkot... megvesz vagy lemásol egy régi, egyszerű blokkot.

Csak az elektronikáját (riasztó, lámpa, stb..) gyártják a kínaiak. De egy karburátoros robogóba semmi olyan elektrnika nincs, amit egy csavarhúzóval és egy dróttal ne lehetne megszerelni.

2013. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maximum 150-170 ezer de a lényege az lenne minél olcsóbb legyen ,de megbízható motor és jó alkatrész ellátottsága legyen.Ne keljen amiatt aggodalmaskodni ,hogy ugyan mikor döglik be,és ha netalántán bekövetkezne akkor se keljen még az ingem,gatyám rákölteni.Ugyan is én már korábban vettem egy suzuki lets2 AZ50T használtan és jól átvágtak vele,mert egy évig se használtam ,de már minden baja előjött.Ha esetleg tudna valaki ajánlani egy alkatrészellátó helyet vagy ,hogy milyen más típusú alkatrészeket lehet felhasználni ha jól tudom egy ilyen morini blokkos géphez azt nagyon megköszönném?
2013. jún. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!