Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50n miért indul...

Simson s50n miért indul maximális fordulatszámon?

Figyelt kérdés

Eddig viszonylag jól, megbízhatóan működő Simsonom tegnaptól azt teszi, hogy amikor elindítom, alapjáraton azonnal maximális fordulatszámon megy (szinte felüvölt, és pillanatok alatt persze fel is forrósodik, szinte füstöl), gázadásra persze már nem is reagál. Úgy tudtam vele hazajönni, hogy hol a hátsó, hol az első fékkel fékeztem, de így is eléggé égtek a fékek...

Szétszedtem és kipucoltam a porlasztót, de semmi hibát nem találtam, még szennyeződést is alig. A súber nincs beszorulva, beakadva, rendesen mozog, a gázbovden sem szakadt, nem szorul, nem akadt be. Csavarokat állítgattam, semmi eredmény, így is pörög, mint az őrült.

Nem tudtam rájönni, hol keressem a hibát.

Szerintetek?

Köszönöm előre a választ!



2013. jún. 18. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Fals levegőre tippelnék.Lehet szimering..
2013. jún. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!