Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az állítható...

Mi a véleményetek az állítható magasságú sport futóművekröl?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz az autóval pályán és közúton egyránt, akkor biztos jó. Amúgy szerintem csak parasztvakítás.
2013. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van gyárilag az autómon. Két fokozata van, sport és komfort, amit egy gombbal lehet átkapcsolni.

Sport fokozatban lejjebb engedi az autót és keményebb lesz a rugózás.

Észre lehet azért venni a különbséget, de ne számíts olyan óriási eltérésre. Inkább csak egy árnyalatnyira.

Ha most kéne autót vennem, biztos, hogy nem dobnék ki erre százezreket, mert annyit szerintem se ér.

2013. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó dolog a coilover, de egy normális minőségű nem olcsó. Az ilyen TA Technix, FK csodáktól sokat nem kell várni. Ezek kevesebbe kerülnek, mint 4 darab utángyártott lengéscsillapító, akkor gondolhatod, milyen a minősége. Ahol a lengéscsillapítás is állítható, azok még drágábbak, a magasság állításának pedig én nem látom túl sok értelmét, mert úgyis egyszer fogod beállítani, és többet nem nyúlsz hozzá. Én emiatt vettem inkább egy jó minőségű fix futóművet.
2013. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!