Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az ötödik sebesség...

Szerintetek az ötödik sebességben (fifth gear) tényleg ők vezetnek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 11:07
 1/4 Blinty666 ***** válasza:
Miért ne ők vezetnének ? Ott van például Tiff Needell, ő versenyző volt fénykorában és nyilván a gárda többi tagját is úgy válogatták össze ,hogy jól tudjanak bánni a lóerőkkel.Gondolj csak bele ...tök indokolatlan lenne egyszerre fizetni egy színész/műsörvezető gárdát ,plusz kaszkadőröket meg pilótákat...
2013. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Autóversenyzők egyrészt, másrészt te is 10-20 éve vezetnél havonta legalább olyan versenykocsikat, ugyanígy keresztbe mennél vele.
2013. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is gondoltam, hogy ők vezetnek, csak néha olyan a belső nézet, mint az amcsi filmekben a zöld szobás felvételek.
2013. jún. 16. 12:10
 4/4 Blinty666 ***** válasza:

1.vagyok

Amire te gondolsz a greenscreen és nem csak amcsi filmekben ,hanem gyakorlatilag mára már minden filmben használják .Ezt a hatást akár a kamerák és azok beállításai is kelthetik .Nem hinném ,hogy valóban green screenről lenne szó.

2013. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!