Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért kaphatok mindennap...

Mért kaphatok mindennap defektet? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Motoron hátsó kerék megnézem a külsőt semmi nincs bent és mégis
2013. jún. 14. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs most olvastam csak, hogy minden nap új lyuk keletkezik,akkor az előző stornó.
2013. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rossz volt a ragasztás ujra megcsináltam és megint defektes lett az elöbb most értem haza a defekt javitó spray az jó?
2013. jún. 15. 00:48
 13/14 A kérdező kommentje:
Heegany és akkro örökre jó lesz? mennyibe kerül a spray?
2013. jún. 15. 00:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát örök életű azért sajnos nem. De nem spray! Az csak gyorsjavításra való akkor amikor már defektet kaptál.

Ami neked kell az a defektgátló folyadék. Ezt a még jó belsőbe kell belenyomni aztán mész vele pár km-t ami alatt eloszlik és már jól véd(mondjuk sógor lyukas kerékbe is megcsinálta, vagy 10 percig forgatta a kereket kézben, közbe néha fújt bele levegős aztán úgy is tömített végül).

Aztán ezt lehet kombinálni defektvédő szalaggal is. Ezt a külső belső felére kel ragasztani és elméletileg nagyon jól felfogja azt ami átmenne a külsőn.

Ami a bicajomban van lötty arra az volt írva hogy 3 évig jó a kerékben(na de az a legolcsóbb cucc ami kapható volt anno). Már asszem 3. éve van benne. Azóta már külsőt is cserélni kelletett. De foltozni csak 1x amikor elég szépen kivágta valami a belsőt(de még akkor is letekertem vele ~10km-t)

A motoromba jobb van. Az 3mm-ig tömít. 1 kerékbe való azt hiszem 1800-2000ft körül volt. Tehát annyira nem olcsó de megéri.


Viszont ami az olcsóbb löttyöknek a hibája hogy a tömítési határ közeli lyukakat nem azonnal tömítik. Kell nekik pár másodperc ami alatt elég sok levegő kiszökik. Tehát jó ha van nálad pumpa. Így defekt esetén megállsz, fújsz bele egy kicsit és mész tovább :)

(bár itt a belső falvastagsága is számít, ha felfújt állapotban vastag akkor jobban tud tömíteni a cucc. Nekem a bicajomba nagyon gagyi belső van, másik bicajba minőségi belsővel nagy akáctüskét úgy ki tudom húzni hogy nem is szisszen, az enyémnél hallani hogy kijön egy kis levegő)

2013. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!