Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aerox sportlégszűrő választás?...

Aerox sportlégszűrő választás? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Már most leírom, hogy azok kíméljenek akik csak anyit tudtam írni, hogy vegyél nagyobb motort neg, hogy nem kell rá venni. Azzal kezdem, hogy van rajta egy 70ccm-es henger meg sportkipufogó és még most fogok rá venni egy 17,5mm-es karburátort. Na és ezek mellé akarok még venni egy sportlégszűrőt. Én egy Malossi E13-as légszűrőre gondoltam. Szerintetek jó lenne? Ha valakinek már vannak tapasztalatai ebben a témakörben akkor annak a segítségét, válaszát várom!
2013. jún. 12. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári házba tehető Malossi Red Filter tökéletesen elég! Így a szívózaj se nő meg, mégis több levegőt enged be a nagyobb karbihoz. Viszont kötelező olajozó sprayvel kezelni időnként!
2013. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan volt az egyik haveromnak és nem különbözött semmiben a gyáritól.
2013. jún. 12. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul nézte, mert jelentősen különbözik. A gyári szivacs sokkal tömörebb, olajozni sem kell. Ránézésre sem hasonló. (csak méretre, hisz gyári házba megy)
2013. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezekhet mit szóltok?

[link]

[link]

És még arra lennék kiváncsi, hogy főfúvókát kötelező cserélni?

2013. jún. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!