Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kerülhet a 2 autó ugyan...

Hogy kerülhet a 2 autó ugyan annyiba?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

a másodikba még kevesebb kilóméter van és 1 évvel fiatalabb is , felszereltség szinte ugyan az, összehasonlítottam őket, csak a szinük eltérő, valamint nem gyanus ez, hogy csak 17 és 29 ezer km van bennük?


2013. jún. 10. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gyanús az óraállás. Nem tudom miért ugyanannyi a kettő :/
2013. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy egy 2 éves autóban ennyi kilóméter legyen.

Ezek azok az autók amit "munkára" vesznek, belehajtanak 150-200 ezer kilómétert majd pár éves korukban eladják. Az pedig, hogy miként lesz bennük ilyen kevés kilóméter ? Hát ez Magyarország.

2013. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek azok az autók, miket pont nem munkára vesznek.
2013. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, cégvezetők nem Dácsiával járnak külföldre tárgyalásokra hidd el, nekik az a "munka"
2013. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A többet futott metálfényes, így kerülhet ugyanannyiba. A metálfény újonnan 300 ezres extra.
2013. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Kedves előző, cégvezetők nem Dácsiával járnak külföldre tárgyalásokra hidd el, nekik az a "munka""


Hidd el nekem, hogy akik külföldre járnak tárgyalni, azok már nem A4-et vesznek. Ahol én megfordulok, ott a legtöbb ilyen céges autó Mondeo, Passat, Superb, A6, E-Klasse. Látni sok helyen Focust, de azok már nem a tárgyalós autók. Amit tényleg erre a célra használnak, az már nem A4, amit meg még nem erre használnak, azok pedig jellemzően olcsóbb autók.


Amit tényleg erre a célra használtak az pl ilyesmi lehet:

[link]

2-év 200 000km, viszont egy 3 millával olcsóbb is. Ha megnézed a használtautó-n, ez a két autó a legdrágábbak között van, gondolom nem véletlenül.

2013. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évenkénti 14 000 km nem mondható soknak, de nem is irreálisan kevés. Ezekben az autókban szinte minden elektronikai egység elmenti a kilóméterállást, így számítógépes vizsgálatnál ellenőrizhetőek. Persze minden meg lehet hamisítani, de egy ez elég macerás. Egy 200 000km es autót nem 17 re állítanak vissza, mert akinek van szeme az látja, hogy mennyire használt.
2013. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan 99-es mitsubishiről amiben 24000!!! km van. Egy öreg emberé, alig használja, újonnan vette.
2013. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!