Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jelekből tudom meg ha...

Milyen jelekből tudom meg ha már nagyon fúrni kellene a simsonomat, de azért még megy?

Figyelt kérdés

tehát nincs megszorulva, megy is valemnnyire, nem tudom hogy mennyi km lehet benne, még sosem volt felújítva, vagy felfúrva a henger, alapméretes, de 3 éve mikor összeraktam, mert ez egy romet ponyban simson star blokk, akkor 2-esben úgy megbírta emelni az elejét mint most egyesben, most már kettesben el sem emelkedik az eleje a földtől, 3 éve meg még kettesben is hanyatt vágott, nagyon csörög a henger, egyesben most is hanyatt vág, de már nincs benne valami nagy erő, végsebessége az elég jó, megfúrassam most már, vagy még bírja? nem fog megszorulni?

egyébként kb 5 ezer kmvel ezelőtt meg lett gyűrűzve, akkor kicsit jobb lett, de gyűrűzés előtt iszonyatosan csörgött az egész henger, meg lett gyűrűzve, plusz dugó is lett benne cserélve mert a szerelés alatt véletlen eltört a dugó, csapszeg is lett benne cserélve, és nem volt semmi csörgés, miután bejáródott hajtottam kb 2000km-en át, és megint úgy csörög mint az állat, azt hittem hogy a karburátor csörög, de kiderült hogy nem a karburátor! elképzelhető hogy megszorul előbb utóbb azért mert szét van kopva? amúgy kb 3 hónapja levettem a hengerfejet, és megnéztem a hengert, és ha a körmömet húztam felfelé a henger falán belül akkor a tetejétől kb 3 mm-el lejebb megakadt a körmöm..., és körbe végig megakad, nem kicsi válla van már, csak az a baj hogy nem nagyon lenne rá alkalmam bejáratni, mert ez egy "pálya" motor, és ezzel mindig csutka gázon megyek, egész nyáron kb 2000km-et megyek vele, azt annyi km-el járódik be talán, de jövőre meg már nem igazán fogom használni a gépet, nem tudom hogy mit csináljak? mert jövőre már csak hétvégente fogok vele menni, most meg minden nap megyek vele


2013. jún. 9. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Még várhatsz vele egy évet. Utána fúrathatod.
2013. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!