Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 fentartása. Menyibe...

Balint ervin kérdése:

Audi A8 fentartása. Menyibe kerülhet havonta?

Figyelt kérdés
Közel 400 ezer forintos havi fizetésem. Szerintetek enyiböl fent tudnék tartani egy Audi A8 2008-2010 es gyàrtàsu 4.2 tdi-t. Persze nem szeretném az egész fizetésemet rà költeni. Elöre is köszönöm a vàlaszokat.
2013. jún. 8. 11:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
41%

ha tutira nem csökken a fizetésed, inkább emelkedik, és belevágnék

jól nézesd át, és akkor nem ér kellemetlen meglepetés később

2013. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
47%

Van ismerősöm akinek 2011-es Bmw-je van, és panelban lakik ahol elég szép összeg elmegy a csekkek-re

Szóval nem kerülhet olyan sokba, egyedül szalonból kihozott kocsit kell nagyon pénzelni a szervizelések miatt

2013. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kevés lesz a nettó 400.
2013. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
17%
Szerintem ha te szeretnél A8 akkor nem itt érdeklődnél! Nekünk is van a családban vw,meg audi a8.Erre csak azt tudom mondani fogyasztása kedvezőbb mint egy kisebb autónak.Csak a teljesítményadó az kedvezőtlen!hugom corsa-ja annyit mint a8
2013. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%

Havi 400 kevés! Neked inkább A6 való!

A8-nál lehet számolni egy havi minimum 150-200-at plusz üzemanyag!

2013. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
41%
Akkor értem miért néznek minket a falubeliek,hogyha megyünk vele (mert még ez a korszak is abban él hogy nagy autó sokat fogyaszt). Meg azóta megváltoztak mifelénk-valahogy nem akarnak velünk szóba állni meg vissza inteni!
2013. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszotokat. Hàt igazàbol arol a modelröl lenne szo amelyik 2004-2010-ig lett gyàrtva. Szoval a màsodik kasznis. Meg én külföldön lakok de magyar rendszàmos lenne Az auto. Az üzemanyag költség Az igazàbol anyira nem érdekes inkàb a fent tartàsa. ( bisztositàs stb.) jah és a fizetésem emelkedni fog mert nem sokàra a szakmàmba fogok dolgozni és Az jobban fizet. ( elnézést a helytelen iràsért csak telefonrol vàlaszoltam)
2013. jún. 8. 14:07
 8/41 anonim válasza:
41%

Ha 400 ezret keresel és van mellette 5 gyereket meg egy feleséged otthon, akkor nagyon kevés.


Relatív. Ha egyedül élsz, nem albiba, nincs hiteled, akkor elég lesz.

2013. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat. Nincs feleségem nem albérletben lakom és gyerekem sincs és a jelenlegi munkàmba szinte semmire se kell költenem. Igazàbol a 400 ezer Ft tiszta. Igazàbol azért gondoltam a 4.2-es motort mert sokat hasznàlnàm autopàlyàn.
2013. jún. 8. 14:45
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

" (mert még ez a korszak is abban él hogy nagy autó sokat fogyaszt)"

" Nekünk is van a családban vw,meg audi a8.Erre csak azt tudom mondani fogyasztása kedvezőbb mint egy kisebb autónak."


Na azt azért megnézném, mikor fog neked az A8 kevesebbet enni, mint egy kisautó.


A kérdezőnek meg annyit, hogy külföldön sem nézik ám jó szemmel, ha életvitelszerűen kint élsz, de magyar rendszámos az autód.

A zsebedben sem akarok turkálni, de ha külföldön havi 400-at keresel, az átszámolva ~1300 euro. Bazzki, az Nyugat-Európában minimálbér. Egy 5-6 éves A8-ba már simán bele lehet verni pár havi fizetésedet. Csak abba gondolj bele, hogy 4 normális nyári gumi több, mint a fizetésed.

2013. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!