Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 felújítás?

Simson S51 felújítás?

Figyelt kérdés
Vettem egy Simson s51-est, 4 sebességes, mindent kicseréltem benne (csapágyak,karburátor,főtengely,henger,stb...)Nem vagyok megelégedve a teljesítményével, ne értsetek félre nem hajtom szét a motort, kíméletesen járatom be,minőségi olajjal,de valahogy mégse olyan mint egy igazi Simsonnak kéne! Azon goldolkoztam, hogy talán a henger lehet rossz lehet hogy valami vacak Taiwani, 60 cm-es.... Azon gondolkodztam,mivel már enyit ráköltöttem úgysem fogom eladni,mert jól is néz ki, hogy veszek rá egy új hengert ehez mit szóltok? [link]

2013. jún. 6. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"valahogy mégse olyan mint egy igazi Simsonnak kéne"


Egy igazi Simson 60 körüli végsebességgel bír menni, ha nagyon vékonycsontú vagy, akkor talán a 60 lehet utazó is. Ez egy segéd motorkerékpár, csodát ne várj tőle.

A tied mennyit megy?

2013. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

60-65-nél nem megy többet egy alap simson, az a kőkemény 3-4 lóerő ennyit tud...

ha száguldozni akarsz 4 felömlő és rezó kell... nekem 70-es 4 felömlős volt, rezó nélkül gyári karbival 93 volt a vége, rezóval és nagyobb karbival 100 fölött megy egy olyan gép, de 60-asból is ki lehet hozni 90-et elmebeteg költségek nélkül. csak kánikulába nem tudod használni mert túlmelegszik...

2013. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!