Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennéd meg a...

Melyik autót vennéd meg a helyemben?

Figyelt kérdés

A kispolski és maruti között döntenék. Csak helybeli "itthoni" használatra kellene.

Rosszindulatúak, rábeszélők és piszkálódók inkább ne írjanak, mert a normális válaszok érdekelnek. Meg amúgy is...

Köszi a toleranciát. :)


2009. okt. 8. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A marutit nem ismerem, kispolskim is kb 20 éve volt. Nem szerettem, mert fapados volt és a hűtése nem megfelelő. Nyáron csak nyitott motorháztetővel lehetett vele közlekedni.

Se rábeszélni, se lebeszélni nem akarlak, ez csak egy saját vélemény.

2009. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
marutit venném a polszkiba nem férek el :)meg némileg komfortosabb
2009. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyikkel se járnál jól ( nem bántásból mondom ) , de ha választani kellene akkor már a maruti mint a kispolski.
2009. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a marutit vedd inkább, bár ha egy megbízható, olcsó fenntartású autót keresel, amiben azért ember és csomag is elfér egyszerre, akkor a régebbi suzuki swifteket javasolnám.
2009. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, az első autónk egy maruti volt. 17 éves piszkoskék gyönyörűség... Imádtuk, mert az első saját autónk volt, lelkesen robogtunk vele a rokonokhoz. :)

Az biztos, hogy nem egy hatalmas ménes fut benne, kicsi, keveset fogyaszt, könnyű vele parkolni, viszonylag még kényelmes is. De azért ezek nem mai csirkék, hamar tönkremennek benne a dolgok. Kapásból új aksi kellett bele, pár hónap használat után egyszer felforrt a hűtővíz, elromlott a vízpumpa, és még defektet is kaptunk. Szóval, haraggal váltunk el, lecseréltük egy régi típusú piros swift-re. Manapság már azok is elég olcsóak, érdemes jobban körülnézni. Sok sikert! :)

2009. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tamasoft ***** válasza:

A Maruti "klasszisokkal" jobb és korszerűbb. (Persze mindkettő kicsi és régi, ez nem téma - az adott kategóriáról beszélünk.)

A Maruti előnyei: öt ajtós, és nem kettő, orrmotoros, első kerék hajtású, stabilabb, jobban gyorsul, nagyobb a végsebessége, jobb a fékje, nagyobb a belső tér, állítható az első ülés, dönthető a hátsó. Nem korrodál annyira (bár korrodál(!)). Van fűtés, és ha jól van beállítva jobban is fogyaszt. Három hengeres, jobb a motor nyomatéka. Összességében korszerűbb és megbízhatóbb a Maruti, és szerintem alkatrész ellátottsága is jobb. (Motorikusan "széthajthatatlan".)

2009. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy MARUTI! Nekem is az van és megvagyok vele elégedve ja és keveset kell rá költeni!!Polskit nem vennék mert már nagyon régi és kicsi.
2009. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Maruti
2009. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Maruti...egyértelmű:)
2009. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!