Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó jó 3 gyereküléssel...

Milyen autó jó 3 gyereküléssel akkor ha ráadásul aacsony a sofőr, és nem lát ki akármelyik családi autóból?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, olyanoktól akik hasonló cipőben járnak. És mielőtt valaki olyanokat írna hogy lehet az ülést emelni, meg előrehúzni és hasonlók, azokat megkérném hogy inkább ne írjanak...(sok autót kipróbáltam, és tejesen felemetem az ülést, mégsem mindből láttam ki rendesen+ a lábam sem érte el rendesen a pedált..)
2013. máj. 28. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Neked egy Multipla kell!


(Feleségem 160 cm, és 107 lóerős Scenic-et vezet! Sosem panaszkodott a kilátás miatt. Inkább veled lehet a gond, de majd pár év alatt megszokod, hogy nem kell az autó első lökhárítójáig látni.) :)

2013. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

No meg vitaindítónak bedobom: Az autóba úgy is elhelyezhetsz 3 gyermekülést, hogy kettőt hátra egyet előre!


Na majd most megkapom a magamét...

:D

2013. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy velem van a gond tényleg. Bár én is a scenic-et tartom legideálisabbnak ergonómiaiag, de abba n(s)em fér el hátul 3 gyerekülés, illetve elfér de nem tudod bekötni a gyereket a kocsi övével mert nem fér be a kezed a 2 ülés közé. Az első ülésen meg csak addig utazhat a gyerek ülésben is ameddig a menetiránynak háttal utazik, ami kb még 3 hónapig lesz nálunk, utána hátra kell tenni. (egyébként sokan nem ismerik a kreszt és elöl viszik a gyereket gyerekülésben)
2013. máj. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!