Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus IS250 vélemények,...

Lexus IS250 vélemények, tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés

2007-től néztem 2,5V6 automatát,ML hifiset.

Érdekelne a fogyasztás,motor/váltó/futómű megbízhatósága.

Ha egyéb tapasztalat van azt is szívesen veszem.

Köszönöm!



2013. máj. 23. 22:43
 1/2 anonim válasza:

Jó kis autó szép megjelenéses, egy időben nézegettem őket én is de maradtam hű márkámnál ( BMW ).

Igazából a Lexus amerikában sikeres nagyon, többet vesznek belőle mint a merciből... küllemre nagyon szép vad de még is luxus... tetőablak miatt alacsonyabban van a tető szóval magasabb embereknek nem valami kényelmes 185 cm plusz -ra gondolok... autómata váltó szerintem ehez a motorhoz nem való furcsán reagál... 208 lovas 252nm-es a V6 os motor, befecskendezéses szinte minden jóval fel van szerelve hogy gazdaságos és környezet barát legyen 8.5 alatt van meg 0 - 100 viszont autópályán 9L, városban akár elmehet 14 - 15 literig , átlag fogyasztása 11 - 12L bár ez egy 2,5 automata váltós autónál nem annyira rossz. Nálam az IS 220d a nyerő, mivel 7 literrel elvisz bárhova és nem sokkal erősebb / gyorsul jobban ez a benzines verzió..

2013. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen szép autó,meg jól felszerelt,és megbízhatónak is tűnik a népítéletek alapján.

220D-t is néztem,keveset fogyaszt de dizel-t nem akarok,sok a hibalehetősség,turbó,kettős tömegű lendkerék,hengerfej,commonrail rendszer,ha javítani kell ezeket akkor zsebbe nyúlós sajna :(

Bár ha igénytelen gazdától veszi az ember,akkor a benzines is lehet rossz.

A helyben igazad van,elég szűkösre tervezték,meg állítólag a csomagtartó is "kicsi".

Nekünk is BMW-van a családban,a futóműve elég gyenge,de amúgy nincsen baj vele.

2013. máj. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!