Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folytószelep potméter állítás?

Folytószelep potméter állítás?

Figyelt kérdés
Javasolta valaki fordulati problémámra hogy állítsak a folytószelep potméteren. Megjelöltem kétszer háromszor állítottam rajta, de nem lett jobb. Mondom visszaállítom az eredeti helyére de azon szinte leáll az autó. Teljesen nyitott állapotba nagyjából van alapjárat. Vissza lehet ezt valahogy állítani eredeti értékre? Mikor gyujtáson van úgy állítom akkor mozgatja a pillangószelepet, úgyhogy működik a potméter.
2013. máj. 19. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
TPS sensor adjust-ra keress rá, gugli a barátod. Multiméter szükséges az állítgatáshoz.
2013. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvan, hogy mennyi kellene, hogy legyen az értéke, de ezt a nyamvadt képet is rossz helyen vágtam le annó. Most meg nem találom pdfbe ezt a részt.

[link]

2013. máj. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!