Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntethet a rendőr az...

Megbüntethet a rendőr az egyedi rendszámért ami segédmotoron van? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma megállított a rendőr és azt mondta nekem hogy vegyem le a rendszámtáblámat. Vicces rendszámtábla van a motoromon ami segédmotor kerékpár és nem kötelező rá rendszám tehát azt teszek rá amit akarok én tettem rá egy ilyen tudjátok vannak ezek az egyedi rendszámok.Elengedett de legközelebb vegyem le azt mondta.Ezért megbüntethet hogy ilyen rendszámtábla van rajta?Én úgy tudom nem segédmotorra azt teszek amit akarok nem szólhat érte
2009. okt. 2. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van, ahova szokták tenni a motorokra a rendszámot, akkor azt le is kell venni. Tudom, hogy nem kell rá rendszám, de még is, félrevezető. Ha ugyan az kap el, akkor lehet megbüntet... szal jobb a békesség.
2009. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!