Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha rendelek internetről egy...

Ha rendelek internetről egy dísztárcsát az autómhoz akkor az biztos jó az én kocsi kerekeimre?

Figyelt kérdés
Volkswagen Polo-m van,csak nem tudom hogy a tárcsák méretezése az egy nem?Szóval nincsenek méretben kivéve gondolom az ilyen terepjáróknál.
2013. máj. 12. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ha a felni átmérőjének megfelelő méretű dísztárcsát rendelsz pl ha 14" a felnid akkor 14" dísztárcsát rendelj akkor jó lesz:)
2013. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
a méret a lényeg pl R14 R15
2013. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom meg hogy hány colos kell?Mert fogalmam sincs hány colos a kerék
2013. máj. 12. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Rajta van a gumiabroncson hogy "R" és a méret
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hagyd úgy, ahogy van. Szerintem állati gázul néz ki a dísztárcsa. Felniutánzat műanyagból egy acélfelnin.. Elég "igényes". Nem akarok senkit se megsérteni, csak vélemény.
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen a lemezfelnid. Nekem speciel olyan felni van a Polo-mon gyárilag, amire egyik dísztárcsa se akar felmenni, mivel a közepén nagyon kidomborodik. A dísztárcsák meg általában laposak, így nem megy rá. Ilyen felnim van: [link] (ez nem az enyém, netes kép)


Ha neked is ilyen van, akkor nehéz lesz rá dísztárcsát találnod. Én már jó párat felpróbáltam rá, és egyik se volt jó.


Ha nem ilyen a felnid, és nincs ilyen kidomborodó közepe, akkor tényleg csak az átmérőnek kell stimmelnie.

2013. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és neked milyen polod van? Nekem 1.2-es
2013. máj. 12. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém ezres, viszont régi típus. De újabbakon is láttam már ilyen felnit.


A tied milyen évjáratú?

2013. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2003-as
2013. máj. 12. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Azon elvileg már 14 collos acélfelni kellene, hogy legyen.
2013. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!