Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 153 cm vagyok, vezethetek autót?

Linus.lucy kérdése:

153 cm vagyok, vezethetek autót?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 17 életévet és megszerezted a vezetői engedélyt akkor természetesen igen.
2013. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De valami kisautót vegyél. Láttam 150 centis embert E-klasse Mercedessel, hát mit mondjak, ki sem látszott az autóból, de szerintem az utat sem látta.
2013. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól írta az 1. válaszoló, ha van jogsid rá, természetesen vezethetsz.

Arra figyelj, hogy megfelelően kiláss minden irányba (tehát hátra is). Vannak olyan kocsik, amiknek nincs olyan magasan az övvonala, szóval ezek között kell keresgélned.

2013. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tisztában vagyok a korhatárokkal és a 17-et nem mellesleg már régen túl léptem sajnos, ebből kifolyólag van annyi eszem, hogy jogosítvány nélkül nem vezetek.

Sajnos nagyon alacsonynak születtem, és mivel 150 cm alatt előre nem ülhet gyermek, kérdeztem meg, hogy van e vezetésre is szabályozás !

2013. máj. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!