Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól látom, hogy nincs a Fehér...

Jól látom, hogy nincs a Fehér útról balra kanyarodó sáv a kerepesi útra?

Figyelt kérdés
Hogy tudom kivitelezni hogy kerepesire kerüljek? Keleti pályaudvar/Pillangó utca felé kinek hogy könyebb az irány.
2013. máj. 9. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Google újdonságával megnézve képekben úgy látom még is van kanyarodósáv, csak messzebbről nem mutatta. Képen már kivehető a nyíl.
2013. máj. 9. 23:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a valóságból én is úgy emlékszem, hogy lehet ott balra kanyarodni. Asszem az Örsön csak a Bánki Donát utcára nem lehet lekanyarodni balra.
2013. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ott kanyarodni minden irányba. Az Árkád előtt van ez a kereszteződés pont. Jól ismerem a környéket. A Google elég sok alkalommal téved... Ha útvonalat tervezek, a Dózsáról simán engedne kanyarodni a Lehel utcába. Ez pedig kevés, hogy ő engedne. Ha én megpróbálnám, bizony lehet, hogy balesetet okoznék, ha pedig látna rendőr, megbüntetne.
2013. máj. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szabad balra(is) kanyarodni, persze csak ha az a sáv zöld.
2013. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!