Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak megfelelő lenne ez?

Első autónak megfelelő lenne ez?

Figyelt kérdés
Peugeot 307 1.6 benzinest nézegetek. Nagyon olcsón hozzá lehet jutni, 2003 körüli évjárathoz. Kérdésem, hogy megfelelő lenne-e, avagy nézegessek más modellt (A sztereotípiák nem érdekelnek, mert itt már alaptalanok. Mint autó tekintsetek rá)
2013. máj. 9. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm nagyon dicséri az 1.6-os motort, és sok gondja sincs vele, jó áron én is megvenném szaladgálós autónak
2013. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ha neked tetszik akkor igen megfelelő.Egyépként meg csak annyi főbb hibája van mint a többi francia autónak a lágy futóműlye nem bírja adig ajó magyar utakat mint egy merevebb futóművel rendelkező autó,viszont cserébe átsiklik agödrökön úgy hogy szinte alig észre vehető hogy az ember egy kétyúba hajtott.Mondjuk erről nem a futómű tehet hiába szídják hanem a drága álam báncsik tehet róla mert a benzin árának a60 százaléka adó és azt mind az utakra kéne kőlteni nem máshova tenni és lám ha jók lennének az utak mindjárt nem lene futómű probléma.Szóval szerintem sincs több baj egy francia autóval mint egy akárelyik másik gyártmánnyal.

Típus hibáik meg minden autónak vannak:)

2013. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek, szerintem is megfelelő.

(Végre valaki, aki nem egy 20 éves széthajtott roncsot akar venni első autónak 150 ezerért!)

2013. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!