Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 324 diesel ről mi a...

Mike0730 kérdése:

Bmw 324 diesel ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
jó és rossz tulajdonságai,vélemények róla...

#BMW #bmw324
2013. máj. 9. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tipikus műmájer autó. Az a kategória, amikor a hülye gyerekek a nadrágjukból kirázott fillérekből vesznek valami régi rohadt pléhkasznit, mert hogy még is csak BMW. Szerintem van egy ilyen általános hit róla. persze semmi bajom a típussal, sőt szeretem az ilyen régi autókat, ne értsétek félre. Ugyan akkor ott van, hogy ezek nem mai gépek, és nem is hiszem hogy az ilyen autók tulajai túlzottan kímélték volna. Szóval esélyes hogy fogja vinni a pénzed.
2013. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
ha a telepi vagány akarsz lenni vele keress benzinest, ez nem az a tipikus sor6-os bmw hang, inkább úgy kerreg kattog mint egy régi traktor
2013. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miénk volt Magyarországon (de megkockáztatom, hogy az egész világon) utolsóként jó állapotban megmaradt kislámpás E30 324d-je. 1986-os évjárat, gyönyörű bordó, négyajtós kasztni, hibátlan belső térrel, kifogástalan motorral. Persze később kiderült, h a "jó motor" generálozva volt (bár el nem tudom kinek érte meg felújítani egy sorhatos, 86 Le-s dízelt). Tapasztalatok: nagyon jó volt vezetni, ezen is érezni lehetett a "BMW feeling"-et. Rendkívül jó volt az alsósávi nyomatéka, és mivel ennek a típusnak azthiszem kettős lendkereke van (nem vagyok benne biztos), a sebességváltás is élvezetes volt vele. Nyáron apám 5,8 l-re le tudta vinni a fogyasztást. Nagyon kellemes volt vele utazni, bár a 130-at már nemnagyon szereti, ott már nagyon pörög a motor (165 a vége gyári adat szerint). Alacsony fordulatokon (2500 és az alatt) fürgébb, mint egy 318 i.

Ezt elhiheted nekem, mert azelőtt volt egy nagylámpás 318 i-k, nekem egy kislámpás 318 i, és később faternak egy 318 is. Szóval van összehasonlítási alapom. A 324 td már egy az egyben úgy megy, mint egy 318 i, és még kevesebbet is fogyaszt néhány decivel, mint egy sima 324 d. Hátránya a magas biztosítás (a nagy köbcenti miatt), valamint ahogy az előttem levő is írta: ennek tényleg nem az az igazi sor6-os BMW hangja van. A miénket 590 e ért vettük, de annak az esélye, h ennyiért, többért, vagy akármennyiért is olyan jó állapotút találj, mint a mienk, kb. annyi, minthogy 5-ösöm legyen a lottón. Bár sokéves tapasztalat, h a "Használtautó.hu" mindíg tartogat meglepetéseket, szóval szerintem ne add fel. Egyébként ha érdekel, h milyen volt a mienk, szívesen küldök róla fotókat :)

2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat sokat segítettetek,még arra lennék kíváncsi hogy milyen típus hibái vannak vagy mire kell oda figyelni jobban? :)
2013. máj. 14. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Adadgolók helyes beállíttatása, esetenként cseréje, ill. izzítógyertyák. Meg figyelj oda, h ötödikben, meg ha kiveszed belőle ne rázzon, vibráljon, mert az akkor a lendkerék hibája, és azt sürgősen cserélni kell!
2013. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen köszi az adagolóval most küszködünk,izzítógyertya most lesz cserélve a porlasztó csúcsokkal együtt,a lendkerékkel nincs gond szerencsére,inkább a futómű ami ráz 80-90 nél,meg nagyobb fékezésnél,de már meg van a hiba.. :)
2013. máj. 21. 12:24
 7/8 anonim válasza:
0%
Egy benzin temető. Télen a segge úgy jár mintha diszkózna
2015. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy 80 lovas szívó diesel, ami amúgy benzintemető, és irányíthatatlanul erős, végülis logikus...



[link]

2015. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!