Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idióta szerelő szétcseszte a...

Idióta szerelő szétcseszte a kocsimat?

Figyelt kérdés

Elvittem az első fényszórókat felpolíroztatni, ami jó is lett. Csak mellette a polír koronggal több helyen belecsiszolt az állatja a lökhárítóba. Amit csak itthon vettem észre!!! Én nem álltam mellette így nem láttam! Azt mondta a lámpák körül leragasztja a kocsit, de akkor átvágott!! Szétb@sz az ideg!!!

Messze lakok a helytől.

Mi a bánatot csináljak szerintetek???


2013. máj. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
mekkora értékű autó? egy fényszórót 2-3 csavar tartja, a két fényszórót max 10 percig tartott volna leszerelni, és nem történik meg ez!
2013. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Menj vissza és kérd vissza a polírozás árát ha az arányban áll a kárral, ha derogál neki a dolog akkor említsd meg a fogyasztóvédelmet ill. ha feketén működik akkor a NAV-ot!
2013. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
kettesnek van igaza, és ne csaka polírozás árát kérd hanem a kár rendbehozatali árát is, már ha normális autórol van szó, mert egy wartburgnál nem érdemes akkora cécót csinálni, de egy új autón meg nem kell fényszórót polírozni, tehát 10 éves biztos megvan a kocsi, az értékétől függ hogy megéri e a hajrét,
2013. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
600 ezret ér kb. a kocsi, azért nem vettem ki a fényszórókat, mert a lökhárítót is le kell szerelni, hogy kiférjen!
2013. máj. 6. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
na kérdező, akkor most gondold végig hogy megérte e volna kiszedni a fényszórókat és szerelni két órát, vagy hogy most ez van, de most már későbánat, menj vissza a szerelőhöz! és mutasd meg neki, és ha feketén dolgozik akkor fenyegesd!
2013. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Okos dolog fenyegetni. Aztén lehet hogy neki több barátja van, és mindenki látta, hogy úgy vitted oda, sérülten. Azért nem emlékeztél a történetre, mert részeg voltál, amikor odamentél a kocsival.

Egy vélemény fog szembeállni többel.

Buktad.

2013. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!