Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó jobb? Opel Vectra...

Melyik autó jobb? Opel Vectra B 1.8 16V VS Opel Astra GSi 2. 0 8V?

Figyelt kérdés
ár nem számít. le akarom cserélni a mostani autómat, 1.7es egyedi astrám van, kissé elfogult vagyok, de ha erősebb a vectra azt választanám. tapasztalatok stb?
2013. máj. 6. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogyan lehetne erősebb a vectra az asra gsi-nél, mikor a vectrának kisebb a motorja, és nagyobb a kasznija. Vagy csak én nem értem hogy mit szerettél volna kérdezni?
2013. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
száraz nyers erőre gondoltam nem a tényleges gyorsulásra, amúgy meg azért mert 1.8 16V az 116ló és a 2.0 8V az is 116 ló, azért kérdeztem van e valakinek tapasztalata, mivel az 1.8 kevesebbet fogyasztana...
2013. máj. 6. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Mé' fogyasztana kevesebbet?

Az ezernyolcas alabpól nem olyan nyomatékos, mint a kétezres. Ugyanolyan teljesítménnyel méginkább alulmarad. A kétezresnek több tartaléka van. Kisebb motornak nagyobb teljesítmény -> többletüzemanyag elégetés.

2013. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden féle képen az Astra attól mert 2.0ás nem kell,hogy sokat fogyaszon sőt kevesebbet mert nem kell kipőrgetni és persze nyomatékosabb kényelmesebb szebb is AASSTTRRAA
2013. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagy gyuri ***** válasza:
ASTRA GSI!Szinte el nyühetetlenek a 8v-motorok,a16v echo-tech-ek nem sikerültek valami jól ,alapból csipegetik az olajat nem vészes de azért csipeget.Nem eszik többet a 2.0-sem,persze láb függő mindkettő,időben olaj-olajszürö,stb,csere meg hálálja,hidd el persze te döntesz, melyik tetszik,én csak egy véleményt irtam.
2013. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!