Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okmányiroda adhat ki informáci...

Okmányiroda adhat ki információt az eladó adatairól? Vettem egy autót még kb egy éve, és nem tudom az adatait annak akitől vettem, és okmányirodába megérdeklődhetem-e cimet, vagy ilyesmit? Arról az adásvételiről, amit az eladó adott le?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót még kb egy éve, és nem tudom az adatait annak akitől vettem, és okmányirodába megérdeklődhetem-e cimet, vagy ilyesmit? Arról az adásvételiről, amit az eladó adott le?

2013. máj. 5. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, az okmányiroda sem fog mondani neked semmit. Ha megvetted tőle az autót, kell, hogy legyen adásvételi, azon ott vannak az adatai. Egyébként viszont az égvilágon semmi közöd hozzá, kié volt korábban az autó. Ki lehet deríteni, mert a gépjármű-nyilvántartásban megvan, de neked a két szép szemedért nem fogja megmondani az okmányirodában Jucika (nem, egy doboz csokiért sem).
2013. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De, múltkor amikor voltam bent, akkor láttam, hogy nála volt, csak akkor nem volt még annyira fontos felvennem vele a kapcsolatot. Akkor sehogy se tudom kideriteni, mert nincs meg az adásvételim sajnos, eltünt.
2013. máj. 5. 17:30
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudhatom meg? Hogy derithető ki, ha semmi papirja nincs meg az autónak, semmi adásvételi, és elérni se tudom sehogy, semmi cimet nem tudok.
2013. máj. 5. 17:34
 4/19 anonim ***** válasza:
És hogyan vetted meg a kocsit, ha nincs se adásvételi, se forgalmi, se törzskönyv? Mindegyiken szerepelne adata az eladónak... Ha a felsorolt dokumentumokat mindet elvesztetted, akkor csak gratulálni tudok.
2013. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gratulációdat. :) Ha, esetleg még valaki esetleg valami pozitiv segitségnyújtást tudna adni azt megköszönném :)
2013. máj. 5. 17:57
 6/19 anonim ***** válasza:

Nálad is lenni kellene az adásvételiből 1 példánynak.

Senki nem fog Neked hivatalosan kiadni semmit.

2013. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ne sértődj meg, mert még igen fínomak hozzád.


egyébként jóreggelt...

2013. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés.
2013. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu, csak fiatal vagyok.
2013. máj. 6. 16:35
 10/19 anonim ***** válasza:

A fiatalság nem egyenlő azzal, hogy tájékozatlannak kell lenned...


Esetleg ha arra válaszolnál, hogy hova lett az adásvételin kívül a forgalmi és a törzskönyv.


Ha ilyenek nem is voltak, akkor felesleges is keresni, valaki rádsózott egy papírok nélküli autót (ami akár lopott is lehet).

2013. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!