Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalminál motoron milyen...

Forgalminál motoron milyen feladatokat kell végrehajtani?

Figyelt kérdés

szóval nagyjából milyen feladatokat adnak.Beállás valahová,kereszteződésben vezetni, stb stb... egyébként hogyan oldható meg? hátam mögött fog jönni az oktató/vizsgabiztos és vlmiféle fülhallgató segítségével diktál?

mennyi órán keresztül kell vezetni az úton( nem több napot egybeszámítva,hanem csak egyszeri alkalommal ) ? :)


2009. szept. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

1 egyives megfordulás kereszteződésben

2 parkolás - merőleges vagy párhuzamos

2009. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ohh bocs félreolvatsam, már alig látok....
2009. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az a B kategória lesz amit te írsz


motornál előzés van talán, más nincs

parkolás, meg ilyenek eleve kiesnek

2009. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem semmi extrára. Igen, egy előzés volt, arra oda kellett figyelni, hogy szabályszerűen csináljuk a társammal, nemkülönben az elindulásnál és a megállásnál is célszerű észnél lenni, hogy minden szabályos legyen. Egyébként a vizsga során gyakorlatilag csak a forgalmat, a közúti jelzéseket meg persze a járművet kellett szemmel tartani. Az oktató pedig a vizsgabiztossal együtt mögöttünk jött kocsival, és a fülünkben lévő fülhallgatón (amely csak egyirányú, úgyhogy visszapofázás nincs! :D) keresztül mondta az utasításokat, hogy mikor merre, de ez az egész gyakorlati oktatás során így volt, gondolom, máshol is így működik. Az egész vizsga nem tartott tíz-tizenöt percnél tovább. Aki elég magabiztosan tudja kezelni a motort, és jól ismeri a KRESZ-t, annak az egész jogosítványszerzésben az anyagi oldala a legmegerőltetőbb... :)
2009. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem :) akkor ettől nem félek. Csak a KRESZ-től :D bár addig még okosodom :P és figyelek majd az oktatásnál :)


társ? az hogyan lehetséges? egyszerre ketten vizsgáztatok forgalmiból két motoron,vagy mögötted ült? :O

2009. szept. 27. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Na épp emiatt az anyagi oldal miatt bírom én ki A kat papír nélkül is egy darabig. Úgyse azzal megy a vas amikor néha kimegyek ökörködni.
2009. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a motorosoktatás és a -vizsga is úgy zajlik, hogy az oktató egyszerre két motorost tanít, természetesen mindegyikük külön-külön motoron ül. (Nekem nem volt saját motorom, az oktató adott, a társam a sajátját használta; azt nem tudom, hogy mi lett volna, ha neki sincs, de valószínű, hogy akkor tudtak volna adni még egyet.) A társ azért kell, hogy például az előzéseket be tudjátok gyakorolni és vizsgán bemutatni, meg persze így hatékonyabb az oktatás, mintha mindenkivel külön-külön kéne flangálnia az oktatónak az utcákon. Az annyiszor több időbe és benzinbe kerülne az oktatónak, és annyival drágább lenne az általad befizetendő oktatási díj is.
2009. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem :) na így még jobb is

viszont pont akkor,amikor én megyek vizsgázni,akkor épp lesz még egy motoros,aki ugyanabban az időben szeretne jogsit motorhoz? a robogón is jelezve van,h. tanuló/vizsgázó,vagy akármi :P,ami a kocsikon szok lenni feltüntetve?

2009. szept. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!