Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel ragaszthatnám meg?

Vizéli László kérdése:

Mivel ragaszthatnám meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van az autómon mint sok máson is az ajtókon egy műanyag díszcsík, vagy ütés védő, ki minek nevezi. A problémám az hogy kezd elengedni és leválni az ajtóról. Van valami ötletetek mivel tudnám megragasztani? Pillanat ragasztós dologra gondoltam, mert édesapám mazdáját már ragasztottuk úgy vissza, de az enyémen üreges és a ragasztó kifolyik alóla. Van valami ötletetek mivel tudnám rögzíteni?
2013. máj. 1. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én gyári patentot vennék a helyedben. Öreg autómra viszont 2 komponensű epoxival gányoltam fel a B oszlopra a műanyagot. Már egy éve jól tart és ellenben a többi gyári elemmel, ez tutira nem zörög.

[link]

2013. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az ajtó külső oldalán van hogy ne nyissák rá az ajtót :) Lehet kicsit rosszul fogalmaztam.
2013. máj. 1. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Sikaflex-221, vagy valamilyen hasonló karosszéria tömítő/ragasztó anyag tökéletesen megfogja.
2013. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mezei sziloplaszt is tökéletes hozzá.
2013. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske mindenkinek
2013. máj. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!