Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem cserélek kerékcsapágyat...

Ha nem cserélek kerékcsapágyat mi baja lesz az autonak?

Figyelt kérdés
zúg mint az állat az első kerék közül valamelyik vagy mindkettő, eddig jo volt, gumi is jo, szal tuti csapágy, végigzongoráztam már ezeket, de már elegem van az autobol. 180ért vettem, a létező világon az elektromos alkatrészektől kezdve rengeteg dolgot lecseréltem rajta több mint 200ezremben van vétel árán kivül, és már nem érdekel. Egyszerűen szivat az auto, kijön ez a hiba, ket honap mulva az a hiba. önindito bendix szorul most, aztán jött a kerékcsapágy, előtte lambdaszonda..nem győzi az ember... jobban járok ha eladom? De igy ? sajnálom már rákölteni a pénzem...szép lassan szétszivatott ez az auto..minden évszakban kijon valami baja, szerintem az előző tulaj semmit az égatta világon nem cserélt ki rajta (91es pözső 106)
2013. ápr. 30. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sózd el valami hülye kereskedőnek, ha szerencséd van, ad érte kb 60-70 ezret. Buksz rajta, de még mindig jobb, mintha ráköltenél egy csomót. Legalább fogjuk rá, hogy időben leszel okos. 200 ezer még nem a világ. Van aki milliókat rákölt a használtan vett kocsijára de még mindig szar.
2013. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már csak ilyen, egy 20 év körüli autó vételnél már szerencse is kell. Illetve valamilyen szintű megszállottság (mint nálam a kocsim iránt, amin mindig van mit csinálni, de ezért szeretem :D), hogy a hibákkal együtt elviseld a kocsit.


Ha tényleg eleged van a kocsiból, akkor én is azt ajánlom, hogy add el, ha buksz is rajta, de legalább nem kell többet költeni rá.

De én a helyedben (ha más hibája jelenleg nincs) kicserélném a csapágyakat, egy átlagos minőségűre, 5-6 ezer ft-ból kijönne az alkatrész. És akkor meghirdethetnéd a kocsit 150 körül. Most nézem, hogy e körüli összegért árulják hasznaltauto.hu-n a 106-osokat.

Vagy tényleg menj be egy kereskedőshöz, nálunk most 2-nél is ki van írva, hogy használtautót vennének. Igaz, ők ennyit biztos nem adnának érte.

2013. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!