Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó klíma kitisztításához...

Autó klíma kitisztításához milyen klímatisztítót használjak és hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meg a klíma akkor semmi gond nincs, de mihelyst kikapcsolom elviselhetetlen bűz jön ki a szellőző járatokból, a héten már próbáltam tisztítani Prevent tisztítóval ,de eredménytelenül. Úgy csináltam midnent ahogy le volt írva: Belső keringetésre állítottam a szellőzést és az ablakra irányítottam, befújtam az összes nyílásba a habot, majd vártam fél órát, és bekapcsoltam a ventillátort, de már itt is lehetett érezni, hogy még mindig a büdös jön ki..

1. Mit csinálhattam rosszul?

2. Milyen terméket ajánlanátok és hogyan célszerű használni a hatékony eredményhez?

3. Illetve mi a véleményetek erről az ózonos tisztítóról, amit a vezető ülés mögé kell tenni? Ez egyáltalán hogy tudja kitisztítani a szellőző járatot?


2013. ápr. 28. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a hab be szokott válni, bár én a klíma hőcserélőjéhez is be szoktam fújni egy nagy adagot. Hála istennek könnyen elérhető helyen van. Befújok, aztán várok egy fél órát, és mikor látom, hogy a trutyi folyik ki a kondenzvíz elvezetőnél, akkor szoktam kifúvatni.

Ennyi elég szokott lenni.

2013. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pollenszűrőt cseréltél?
2013. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még nem, de ahogy néztem eléggé fekete, poros, okozhatja ez is a kellemetlen szagot?
2013. ápr. 29. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze.Szerintem pollenszűrő csere,utána még egy fertőtlenítés,tisztítás a szellőzőkben és megszűnik a kellemetlen szag.
2013. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!