Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 szeretnék vásárol...

Malaguti F12 szeretnék vásárolni. De hogy 50ccm vagy 100ccm legyen?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a súlyon és a méretein kívül? Fogyasztás ügyileg mint sebesség ügyileg gyorsulás végsebesség. Nem a tuning érdekel ha nem a gyári adatok vagy a saját benyomások! Tudom állapot függő meg hogy ki hogy húzza neki de hozzá vetöltgesen

2013. ápr. 28. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Erőben a 100-as kb annyit tud mint egy 70-es 2t 8-10 lóerő, fogyasztása max 1 literrel több az 50-eshez képest, 2-3 liter, viszont a rendőrnek nem fog tetszeni, ha nincs 125-ös vagy annál nagyobb kategóriás jogsid.
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De visszont gyári és nincs anyi baj velle és nem tuning ha nem gyári! Azért gondoltam erre mert akkor mint az 50-es és nagyon sokan járnak ezzel söt a városban még nagyobbakal is járnak még aki nem ért hozzá az is látja hogy 2 ülés van ki alakitva
2013. ápr. 29. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
50est vennék. Hamarosan befellegzik a nagyobb köbcentis, papír nélküli motoroknak.
2013. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
simsonon is 2 személyes az ülés, az is nagymotor? haverommal motorozás közben megállítottak minket a rendőrök, nagytestű robogója volt, mondta a rendőr hogy mutassa meg a hengert mert látni akarja valóban 50-es, jól megjártuk volna ha nem az...
2013. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 50cm3-is F12 fekvő Minarelli blokkos, a legjobb fajta. Viszont a 100as Morini blokkos ami kevésbé megbízható, alkatrész is sokkal kevesebb van hozzá. Plusz kamu 50essel járni túl rizikós. Ránézésre is más a blokk, plusz a kihajtható utaslábtartó is csak a 100ason volt. Én maradnék az 50esnél!
2013. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!