Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne egy komplett...

Kovács Lacko kérdése:

Mennyibe kerülne egy komplett sportfutómű? A többi lent

Figyelt kérdés
Szóval most vettem kb 2 hónapja egy suzuki swift 1.3 gls autót és szeretném ha sportfutómű lenne alatta ez kb mennyibe kerülne?
2013. ápr. 28. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

1) nem ráz eléggé a gyári futóművel is?


2) minek sportfutómű egy olyan autó alá, ami 10 mp alatt sem tudja megfutni a 0-100-at?


3) [link]

2013. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A deviltuningon a Koni 124-ért nem tűnik rossz választásnak. A TA technics nem értem miért ilyen drága, más autókhoz a legolcsóbb, legalja futómű. Érdemes megkérdezni Adamot a carstylingon, én is tőle rendeltem most, mert jó árakkal dolgozik.
2013. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha versenyezni akarsz vele, akkor oké. De normál utcai használatra szerintem is fölösleges.

Nekem az Opelomban van gyárilag sport futómű. Kanyarodni jobban lehet vele, viszont egy kicsit is rosszabb minőségű úton iszonyatosan ráz. (Nekem mondjuk plusz egy lapáttal rátesz a 17-es felni.)

Szóval csak azt akarom mondani, hogy ha nem lenne ilyenem, pluszban biztos nem költenék rá.

2013. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hahaha:D elsőnél a pont


totál felesleges, főleg a 155ös virsligumik mellé

2013. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várjunk csak. Ez most régi Swift, vagy már az új? A régivel szerintem sem érdemes foglalkozni, mert többe kerül normális futóművet varázsolni alá, mint amit az autó ér.
2013. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak anyit mondanék miért nem vettél olyan swiftet amiben már gyárilag bene van asportfutómű arégi fajtáknál is van olyan amiben bene van olcsóbban jöttél volna ki mint ha így utólag rakatod bele


[link]


[link]


és azért ezek a101 lovas suzukik már menek rendesen sőt még az 1.3 16 szelepesek is a 86 ló val

2013. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!