Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a reális ár egy 4...

Mennyi a reális ár egy 4 sebességes, tirisztoros gyújtású Simsonért?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Simsont venni, de nem tudom, mi a reális ár értük. Mivel a tirisztoros gyújtással rendelkezőket drágábban hirdetik, érdemes ilyet venni, vagy inkább egy olcsóbb, megszakítósat?


Vagy inkább vegyek egyet minél olcsóbban, és rakjam rendbe itthon?



2013. ápr. 27. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

40-50-60 ezerért reális.60fölött nagyon tip top gyári gépet kell hogy adjanak.

Vehetsz olyat is ami nem tirisztoros,majd később felpakolod rá az elektronikát.

2013. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 80-ért vettem az enyémet, de így utólag belegondolva annyit nem ért. De hát mit tudtam én, első motor, nem értettem hozzá. Most egy évvel a vásárlás után fúrni kellett , meg talán egy festés is ráférne, de azzal várok még egy pár évet. Ha nagyon szép állapotú, és rendesen működik akkor 80-85 körül. Ha csúnya akkor 65-70 körül, ha meg nem az igazi a motorja sem, akkor 50 ezer.
2013. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint kb 1-2 évig használnám max, utána mindenképp valami nagyobb ép után néznék.
2013. ápr. 27. 11:28
 4/7 Szolovjov ***** válasza:
A tip-top gyári állapotú Simsonok 150-200 ezer Ft körül mennek, itt olyanra kell gondolni amiben nincs csak 3-4 ezer km és bontatlan a motorja. De idős embertől ki lehet fogni egész jókat olcsón is. Hatalmas a szórás árban. Én azt javaslom, hogy törekedj a gyárihoz közeli állapotra. Ha egy motornak szép tiszta minden porcikája, arról már sejtheted hogy gondos gazdája volt aki ápolta a gépet. De ami a gyújtást illeti én jobban szeretem a megszakítósat. Kisebb a meghibásodás lehetősége mint a jeladósnál. Igaz azt tudni kell hogy kell beállítani a megszakítós gyújtást, mert néha a mechanikus kopás miatt lecsökkent megszakító hézagot utána kell állítani. Na nem kell megijedni, évente 1-szer 2-szer ránézel és kész.
2013. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor bőven jó neked egy S50 vagy S51, megszakítóval, 3 sebességgel, 50 ezerért. Ha úgy se akarod hosszú távon megtartani...
2013. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]



1 évre biztos ilyet vennék :)

2013. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ehhez találni alkatrészt, ha kell? Mert amúgy tetszenek a Mustang-ok, csak abból azért messze nincs annyi. :)
2013. ápr. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!