Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elkap a rendőr 2x hogy...

Ha elkap a rendőr 2x hogy jogsi nélkül mentem motorral akkor már nem lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Hisz csak szabálysértés mit kapok érte? És ha crossal kap el? azzzal lehetek még rendőr?( nem cross van csak tervezem most egy 125 endurót hajtok) Mert ugye a crossmotor jogosítvánnyal se vezethető Úton mert nincs lámpa na?

2013. ápr. 27. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze ahhoz hogy lehetsz e rendőr vagy sem
2013. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ésha neadj isten jogsi nélkül balesetet okozok? De am azért tettem fel ezt a kérdést mert nézik az előéletet felvételinél.. :/
2013. ápr. 27. 00:50
 3/5 Vizéli László ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy befolyásolja-e a rendőri pályafutást ha elkapnak jogsi nélküli vezetésért, mindenesetre elgondolkodtató az hogy arra adnád a fejed, hogy szabályokat betartass stb... (rendőr) miközben te magad is megszeged azokat. Vegyél inkább más fajta motort amire rábiggyesztettek valami lámpát, tedd le rá a jogsit és akkor nincs para.
2013. ápr. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te kis rosszcsont...ez senkit nem érdekel, legfeljebb felvételinél 20 békaügetéssel letudod, és felejtve...
2013. ápr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
A jogsi nélküli vezetés nem bűncselekmény hanem szabálysértés mind addig míg balesetet nem okozól :)
2013. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!