Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet egy sornégyes,...

Mennyire lehet egy sornégyes, gyorsasági supermotorral túrázni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy az ilyeneken az ember max 100 km-t bír ki.. elől is, hátul is. Na már most, nyáron szeretnék BP belvárosából lemenni néha a Balatonra, ami kb 130 km.. szóval több, mint amennyit sok cikk maximumnak értékel.

Hogy kell ezt elképzelni? Totál hullák leszünk és minden fáj? Nemá', azért úgy nem jó megérkezni a nyaralásba :)


A kinézett motorok: yamaha r6, kawasaki zx6r, esetleg ducati 600as.


Köszi szépen.



2013. ápr. 23. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Van aki biciklivel megy ennyit, ahhoz képest nagyon kényelmes :)
2013. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Yamaha és a Kawa a kategória legagresszívebbjei, mind üléspozícióban, mind motorkarakterisztikában. Egyébként jó gépek, de nem túrára valók. Nehéz rájuk pakolni, de persze mindent lehet, csak akarni kell. Kibírható a 130km, szerintem simán, de a végét már nem fogjátok élvezni, de nem olyan borzasztó.


Ha túrázni akarsz, és sportmotort szeretnél, akkor érdemes kompromisszumot kötni, és venni egy sport-túra motort, pl. Honda CBR 600F, és azzal pályázni is lehet, de párszáz kilométeres túrákra is tökéletes. És a motor sem csak a csillagászati fordulatszáokban használható, hanem azért alulról is szép nyomatéka van.


Ha mindenképp szupersport, akkor én a CBR 600RR-ről olvastam, hogy a vetélytársakhoz képest elég kényelmes, és a motor használható közúton is kompromisszumuk nélkül. Persze egy Goldwinggel azért biztos nem vetekszik kényelembe.


Egy barátomnak GSX-R 600-asa van, és sokat túrázik vele, mindig jól nyilatkozik róla, azt állítja, hogy elég kényelmes, és ami kell, azt magával tudja vinni. Nagyon meg van vele elégedve.

2013. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!