Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 R alkatrészpiac?

Malaguti F12 R alkatrészpiac?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új robogót kellene vennem.. Malaguti F-12-t néztem ki. (Aeroxosok kérem ne válaszoljanak! :D)


Tehát keresgéltem, és rátaláltam az F12 R-re, ez csak egy R betűvel tér el, elvileg a blokk is ugyanaz, de megkérdezném, hogy akkor ehhez nehezebb alkatrészeket találni/ jóval drágább az esetleges szervizelése, mint a sima R-nélküli verziónak?


Mert sok tesztet még nem találtam róla a neten.

Lehet butaságot kérdezek, de ne oltsatok le, azért van ez az oldal :)


Itt van pl ez, mit szóltok?

[link]


Válaszokat előre köszönöm!



2013. ápr. 22. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elején azt írtam új robogó. Ez természetesen használtat jelent :)
2013. ápr. 22. 19:02
 2/5 anonim válasza:
szerintem csak külsőben különbözik, ha idomot kell cserélni, akkor van nehéz dolgod. Motorikusan és elektronikusan szinte ugyan olyanok.
2013. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért ha van más érszrevétel, nyugodtan jöhet.
2013. ápr. 23. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:

De abban a robogóban, amit belinkeltem, már van 20e km.

Az nem sok egy picit? Ennyiért megérné?

2013. ápr. 23. 14:52
 5/5 anonim válasza:
Vezetési stílustól is függ, ha kapartattak vele és hajtották, akkor a henger és a gyűrűk kopása miatt gyengébb lesz a motor, amit ha észre veszel tudsz alkudni pluszba az árból, de ha kímélték 20000 km nem olyan sok.
2013. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!