Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson-ba más blokkot?

Simson-ba más blokkot?

Figyelt kérdés
Ha S51 Simson-ba más 50-es vagy 80-as blokkot(Yamaha...),és ki csiszoltatom a márkát,belegravíroztatom a Simson feliratot,akkor a rendőr szólhat érte (ugye nincs forgalmi...)! Illetve 150es Mz blokkot nehéz beépíteni Simsonba?

2013. ápr. 22. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendőr sem hülye, sőt lehet neki is van/volt Simsonja. Szóval ha akarja észreveszi.


De ha már van 50-es Yamaha blokkod, akkor miért nem szerzel hozzá egy vázat is?


A 150-es MZ (meg a 125-ös is) belemegy a Simsonokba (még a Schwalbéba is), de azt is felismeri a rendőr. Sőt, látnia sem kell, hiszen hallható hogy nem ötvenes.

2013. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy mz blokkot tegyél bele meg kell erősíteni a vázat mert különben deformálódni fog régen én is akartam hasonlókat de aztán rájöttem h felesleges akkor már inkább vegyél jobb motort.
2013. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!