Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500-600 ezerért E39 -es 5-ös...

500-600 ezerért E39 -es 5-ös BMW -t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Egy 2.5 -ös dízel E39 -est láttam, 98-2000 -es évjárat között magyar okmányokkal és egész jó állapotban. Mennyi lenne rá az éves fenntartása (adó, biztosítás, egyebek)?

A 2.5 -ös dízelnek autópályán 80 km/h -s átlagsebesség mellett milyen a fogyasztása?


2013. ápr. 21. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyi pénzért normálisat kapsz. Ha jól sejtem, TDS motoros, ami úgy tudom nem a legjobb motor. E39-hez úgy tudom az alkatrész sem olcsó, szóval én a helyedben ennyi pénzből biztos nem vennék 5-ös BMW-t.
2013. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsóvel inkább nézél egy 1.9 dízelmotoros audi A6 vagy passattat az is van olyan jó mint abmv és állítolag az az 1.9 dízelmitor megbízható



pár 1.9 audi igaz egy picit átlépte a keretedet


[link]


[link]


[link]


egy pár passat

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igen, éngem is ez tántorít vissza. Nekem az Audi 100 -as valahogy jobban tetszik. Bár elég öreg az az autó (20 éves, 92 -es évjáratúakat látok). Nem tudom. Nem lenne szükséges a nagy motor, sőt, a lényeg az lenne, ha viszonylag kevés adót kellene rá fizetni, keveset enne, viszont kellene a nagyobb hely az utazótáskának (legalább 3 utazótáskának kellene hely:) ). Említették még az Opelt is, meg néztem a Golv IV -et is, csak nem tudom, hogy a csapott hátúakba mennyire férne be a két-három utazótáska :S

2013. ápr. 21. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Három utazó táska még egy suzuki swift 5 ajtósba vagy sedánba is elfér :)
2013. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A 2.5 -ös dízelnek autópályán 80 km/h -s átlagsebesség mellett milyen a fogyasztása?"


Autópályán 80-nal??


Te NE vegyél BMW-t!

(Amúgy amennyiért kinézted, annyit simán rá fogsz költeni minden évben!!)

2013. ápr. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A 2.5 -ös dízelnek autópályán 80 km/h -s átlagsebesség mellett milyen a fogyasztása?"


Kb. ugyan annyi, mint 140-el. Minimális az eltérés.


Ez nem 1.2-es swift, ami meghal az érdi emelkedőn ;)


Amúgy 5 kilóért szerintem se vegyél E39-et. Az csakis bontószökevény lehet amire a gatyád is rámegy.

2013. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pláne ne dízelt vegyél.
2013. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!