Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes venni 100 ezerért...

Érdemes venni 100 ezerért Indesit, elöltöltős szárítós mosógépet, vagy elég egy gyors centrifugás gép is? Tapasztalata van itt valakinek?

Figyelt kérdés

Az indesit 1000 fordulatos lenne, de kapható nem szárítós gép is aminek 1400-1600-as a centrufugája. Gondolom ez már szárazra centrifugázza a ruhát.

Tulajdonképpen azon filózunk hogy megér-e a szárítási funkció plusz 40-50 ezret...(?)


2012. dec. 16. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor kel lszaritos mosogép ha nincs helyed teregetni. mas esetben baromsag. és nem is lesz jo illata a ruhaknak.
2012. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A használat döntse el, kell vagy sem. Ha 5-6 emberre mosol és nincs helyed a lakáson kívül szárítani, akkor érdemes. Nem kell állandóan a szárító funkciót használni, csak szükség esetén (lányom 4 gyerekre mos, de ő is csak akkopr szárít, ha pl. ágyneműt mos, vagy a gyerekek kabátjait)
2012. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 giraffe001 válasza:
nekem nem volt érdemes vennem szárítósat....megnéztem az eredményt és úgy döntöttem h nem köll.....vettem viszont siemens gépet helyette és tökéletes választás volt ár/érték arányban. szervízelhető, nem nagyon romlik el, finoman műxik, jól mos...stb. ma már olyan gépeket gyártanak h még a csapágyat se tudd kicserélni, inkább vegyél másikat....tök gáz:)
2012. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az indesit márkában nem bízok. Már két indesit gépemben is megadta magát a vezérlőpanel, pont garancia lejárta után.

De lehet hogy csak nem volt szerencsém.

2012. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!