Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600 as VS 1000 res vagy...

600 as VS 1000 res vagy nagyobb motor?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam már a témában de sosem jutok dűlőre a vélemények sokaságában vannak akik dicsérik hogy egy 600 as motor tökéletes pont elég nem zabál sokat vannak viszont akik az ellentettjét állítják,vagy esetleg nagyobb motorok tulajdonosai szidják a 600 asokat hogy pl 200 as tempóval autópályán 2 személlyel még 100 kilométert sem megy el egy 600 as egy tank benzinnel meg tényleg mindenki mást mond,akkor van aki azt mondja minél nagyobb minél erősebb annál jobb,de van aki a 600 asok mellett áll ki akkor most melyik jobb,melyik költséghatékonyabb vagy ez csak az emberi hülyeség hogy mindenre rá akarják húzni a dolgokat hogy akkor is nekik van igazuk mert az szar vagy éppen jó?
2013. ápr. 18. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 1000-est vennék.


Úgy értem szavaidat, hogy a fogyasztás fontos szempontod. Na most, alapvetően nincs különbség a kettő között. Csukló függő. Mindkét típussal lehet szépen is menni, meg durván is. Ég és föld a fogyasztási különbség. Talán ha nagyon meg akarjuk mondani, hogy melyik az olcsóbb, akkor az autópálya eldöntheti. Egy 600-ast, 200-as tempóhoz már igencsak pörgetni kell. Az 1000-es meg bírja, közepes fordulatszámon, így tehát az kevesebbet fogyaszt. Városban nincs különbség, 200-nél olcsóbb az 1000-es.


Ugyanemiatt a jelenség miatt (600-ast kell pörgetni, 1000-est nem kell a piros sávba huzatni), az alkatrészek is jobban kopnak egy 600-ason. Minél nagyobb a nyomás, annál jobban amortizálódnak rajta a cuccok is.


Hangban, érzésben is az 1000-es nyer. Egyszerűen mélyebb a hangja, és mindig, minden helyzetben lesz még kis tartalék erőd, ha kell.

2013. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem már van gépem egy honda cbr600f4i fs tehát nem vásárlás hanem csak kíváncsi vagyok véleményekre,mert szerintem egy 1000 res gépet költségesebb akkor is fenttartani.De valahogy úgy érzem szintén az ellentmondásos véleményekbe fogok bele botlani.
2013. ápr. 18. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy CBR600F tökéletes motor. Nem túl gyenge , nem túl erős. Ideális. Már azt se nagyon lehet kimotorozni itthon.
2013. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 14:30


Most gondolom az utak minőségére gondolsz,de szerintem az erős nagy gépek tulajai 90% kának sok az a nagy teljesítményű gép,de tudom az élvezet az ami király vettem a lapot.

2013. ápr. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!