Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs begyújtva a kocsi és...

Ha nincs begyújtva a kocsi és a sebességet váltom ahhoz is le kell nyomni a kuplungot?

Figyelt kérdés
Mármint ha nem nyomom le akkor ugyanúgy kárt teszek vele a kocsiban?

2013. ápr. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem teszel benne semmi kárt,ha ne mnyomod ki. Például ha valamiért ki kell venned üresbe vagy sebességbe kell tenned attól semmi baja nem lesz.
2013. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Ha be van gyújtva a kocsi, akkor már tök mindegy neki. Csak vigyázz, meg ne égesd magad!
2013. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Én legalábbis álló motornál soha nem kuplungolok, váltogatás közben.
2013. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó sofőr menet közben, kuplung nélkül is váltani tud!!! Ha figyelsz a megfelelő fordulatszámra és úgy pörgeted váltáskor ahogy kell, észere sem lehet venni, hogy nem kuplungolsz.
2013. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor hagyom úgy az autót hogy 1-esben hagyom, de kicsit lejtős az út, ilyenkor amotor fogja a kocsit, és ilyenkor hiába feszítgetem a váltót nem lehet ürsbe rakni mert nem úgy áll, tehát gurulna az autó, feszül, és nem lehet kirakni üresbe, vagyis kisebb erővel biztos kilehetne rakni üresbe, de még új autó, és nem akarom tönkretenni, ilyenkor benyomom a féket, benyomom a kuplungot, és már rögtön ki is lehet tenni üresbe!
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!