Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul Opel Vectra...

Miért nem indul Opel Vectra 2006-os 1.9cdti dízel autónk?

Figyelt kérdés
Megtankoltam,majd 3méter után egyszeruen megállt és nem lehet beindítani azóta sem.Uzemanyagmutató fekszik,a spirál jel amit beindíás elott mindig mutat majd beindíás után eltunik fel sem villan mikor a gyújtást ráadom.Valami érzékelo lehet ami ugy érzékel hogy nincs benne uzemanyag?Help!

2013. ápr. 14. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég konkrétan leírtad :) Szerintem ezek alapján kb. senki nem fog tudni segíteni . Lehet a tankszivattyú , a magasnyomású pumpa ,vagy nyomásszenzor,esetleg holtponti jeladó és még ki tudja hány féle hiba. Diagnosztikát neki ,az talán ki tudja vallatni
2013. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 smitwesson ***** válasza:
merő véletlenségből nem benzint tankoltál? Csak mert én erre tippelek!
2013. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi de még csak most jelentkeztem be eloszor.Szóval nem BENZINT tankoltam ezt le is akartam írni mert tudtam hogy ezt kerdezik eloszor;)szóval a lényeg:nem villan fel az izzítószál,uzemanyagmutató nem mutat semmit,uzemanyagpumpa mukodik,viszont az uzemanyagpumpánál nincs áram.
2013. ápr. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!