Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a motorom...

Shiftypro kérdése:

Miért nem indul a motorom HELP (Aprillia Sr 125 ccm)? Többi lent.

Figyelt kérdés
A probléma vele hogy 1ik napról a másikra leállt és azóta nem indul be. ráakar kapni már mikor elindul és mégse akar.. nem tudom mi baja lett a levegőszűrőt kitiszitottam raktam bele másikat és mostmár még annyit se csinál mint eddig. ? segitsetek

2013. ápr. 8. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Aksi, gyertya rendben?
2013. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a biztosítékokat benne,már ha van olyan.

Aztán ,cserélj gyertyát

Majd lehet karbit kikéne pucolni mert lhet hogy valami kosz vagy moha ami lerakódott benne ,hirtelen kezdett tömíteni.

Olyan is előfordulhat hogy a benzincső valamiért megtörik és emiatt nem kap rendesen üzemanyagot

Szivatóját is meglehet nézni mert lehet hogy beragadt.

Olyan is előfordulhat hogy kikopik a gyertyapipa tartója belülről és emiatt nem indul.

Nézd át az összes vezetéket benne.

Rengeteg oka lehet ennek a dolognak!

2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen gyertya müködik rendesn szikra van , hát igazából utoljára megpróbáltam inditani akkor pöfögöt nem indult be de pöfögöt h már majdnem elkapta... aztán szétszettem a levegőszűrőt és utána vissza raktam és mostmár pöfögni se pöfög egyébb oka mi lehet?
2013. ápr. 8. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez akár lehet gyújtás is.

fel van töltve rendesen az aksid?

Hogyan működött utoljára?Menet közben állt meg?Nagyon füstölt?Erőtlen volt?

Esetleg nem piszkáltad a karbit?nem pucoltad ki meg ilyesmi?

Kipufogó nincs ledugózva?

A benzin azért nem egy éves?

Télire leengedted a karbiból a benzint ,mert ha nem akkor lehet hogy le van mohásodva és az a baj,akkor csak fogkefével és benzinnel át kell kefélni,és kompresszorral kifújni.

Esetleg egy tartalékgyertyával is kipróbálhatod,mert vannak gyertyák amik úgy halnak meg hogy van még szikra csak nyomás alatt nemtudnak szikrázni.

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

bikáztam az autóról tehát az aksival tuti nincs baj.

tiszta benzin van benne mivel használtam mostanába és egyszer csak leállt alattam és utána már nem indult be kipufogóval minden rendben van hnap kitakaritok mindent az egész mocin és válaszolok . estére addig még várok ötleteket előre is köszönöm.

2013. ápr. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!