Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara Picasso-ról...

Citroen Xsara Picasso-ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg használók írjanak légyszi, pro és kontrát róla! Köszi!

2013. ápr. 5. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 egyszer volt vele defektem ... autópálya, zuhogó eső, este hat körül, öltönyben színházba menet Pestre, pótkerék rendben ... haverral megoldottuk, bár nem írnám le miket mondtuk közben ...

színház vége, irány hazafelé, autópálya, meg mindig zuhogó eső, újabb defekt ... ugye pótkerék meg csak egy van (ilyen csak a hülye filmekben történhet) ... telefon, Citroën Assistance ... "Ugye nem gondoljuk komolyan, hogy éjjel fél egykor gumit javítanak nekünk?" ... ok! mi a megoldás? ... "Milyen gumi van a kocsin?" ... megmondom milyen ... rendben, akkor érkezik nemsokára a szerelő, elviszi a pótkereket, lecseréli ÚJ(!) gumira, visszahozza, felrakja, bankkártyával is lehet fizetni ... vettetek ti már autógumit autópályán út közben? nem? arany áron adják ... hajnalban haza is értünk

2013. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
jó sztori, de gondolom élőben nem volt vmi vicces.. :D hát akkor nemtom mit beszélt uncsim, azt mondta úgy van felfogatva h csak a szervizben tudták nekik lecserélni.
2013. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kevés műszaki érzékkel megáldott embernek rohadtul nem egyszerű a csere
2013. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

én még mindig bele vagyok szerelmesedeveeee....

na a 21 ezreset a kereskedő 1 perc alatt eladta.ha nem vakarózunk egy napig, lehetett volna akár a mienk is, de így jártunk. De ugyebár szereti az ember körbe járni a dolgokat....

2013. ápr. 10. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!