Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara Picasso-ról...

Citroen Xsara Picasso-ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg használók írjanak légyszi, pro és kontrát róla! Köszi!

2013. ápr. 5. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

pro :)


már a másodikat nyúzom (diesel), kényelmes, kis fogyasztású, problémám nem volt vele (illetve a fényszóró izzó évente kiég)

2013. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy elmondtad! :) Szép napot! :)
2013. ápr. 5. 09:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért akarsz Picassot? Egy sima Xsara pont ugyanazt tudja, csak szebb, kevesebbet fogyaszt, stb.
2013. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ööö, nem tudtam ezeket, megnézem, köszi! :)
2013. ápr. 5. 16:25
 5/14 A kérdező kommentje:
ja, megnéztem, most már látom a különbséget, a picasso kicsit buszosabb hangulatú belülről, magasabbnak tűnik, legalábbis a benti kilátás szempontjából, hányós a gyerek.
2013. ápr. 5. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Aha. Ehhez mondjuk sok mindent nem tudok szólni, én a magas autóban biztos hamarabb hánynék, ugyanis billeg, instabil. Nem tudom a gyerekek mi alapján válogatják meg ezt.
2013. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én sem tudom mi a jó nekik, de már csak ebben bízok, hátha megszereti az utazást :)))) Meg 3 külön ülése van, aztán, ha gyarapszik a család az ülések miatt ez is szempont....de csak rábeszélni akarom magamat :)))))


találtam egy 21 ezer kilométereset, 2008-as és 1,7 millió, na nem tom mennyire lenne jó vétel. Asszongya a kereskedő, hogy tuti km-es, de ezt ki tudja...

2013. ápr. 6. 23:55
 8/14 anonim ***** válasza:

az jó vételnek tűnik ... gyermek hátul középen gyerekülésből simán lát előre ki az ablakon ... ha nem nézeget jobbra-balra nincs is baj ... kanyargós úton és nézegelődve csak egyszer hányt le :)))


és dehogyis labilis autó

2013. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az hogy labilis-e erősen viszonyítás kérdése. Nekem halálfélelmem van az ilyen autókban. Fönt ülök a kakasülőn, semmi biztonságérzet.
2013. ápr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
mi is ilyet akarunk most venni. a totalcar azt írja róla h egyáltalán nem labilis, kivéve ha úgy kanyarodsz vele mint egy őrült, de ha az ember úgy közlekedik akkor inkább sportkocsit vegyen és ne családit. hát ebbe van vmi... az igaz h egy kerékcserére is szervízbe kell vinni??
2013. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!