Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI a véleményeteket a Ford...

MI a véleményeteket a Ford Fiestárol?

Figyelt kérdés
Ilyen kocsit szeretnek venni 2009 es évjáratút milyen hibákra kell oda figyelni meg ilyesmik :D
2013. ápr. 4. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem műszaki szempontból közelítek, mert lány vagyok :D


F.F.-n tanultam vezetni és imádtam :) Külsőre is megfogott, belsőre is jó volt. Kis termetű vagyok, szóval kifejezetten jó volt, hogy az ülést és a kormányt mindenhogy tudtam állítani, mindent elértem. Vezetés közben is könnyű volt elérni a dolgokat, mert kézre estek, nem kellett meggebedni a nyúlkálástól. A sebváltó nekem túl érzékeny volt, egy régebbi kocsin tanultam elsőnek kicsit, ott azért erőből kellett váltani, itt viszont csak nyugisan, óvatosan. A kuplung-gáz játékot sem kedveltem, mert nem találtam az egyensúlyt.


Én is ilyen kocsit akarok majd! :)

2013. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kollégámnak van. Hátul nem túl tágas. Motor jó, fogyasztása remek.

Ami neki visszatérő hiba, hogy hátul mindig zörög valami, elég zavaró. Két lengéscsillapító szett ment be hátra 3 év alatt. A gyáriak valamiért kipurcantak alatta, pedig nincs pakolva a kocsi.

2013. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aha, köszönöm a válaszokat, hát ez is olyan h ki kell fogni a jót mert nem lehet minden tökéletes :D
2013. ápr. 5. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalnál kb arra figyelj, hogy magyar legyen, törésmentes, kevés km-el. Sok gondja nem lehet.
2013. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja ja oda fogok figyelni mindenre, csak arra voltam kivansi h jo valasztas lenne

:D

2013. ápr. 5. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
2008as a kocsi de nem a 2008as szériával van nekünk szóval az újabbról nemtudok beszélni de ez elég jó kis fürge kocsi még 1.2es motorral is, fogyasztása hibátlan eddig semmi nem ment tönkre benne de tudni kell kezelni váltó nem tetszik a többivel megvagyunk elégedve de már jólenne egy nagyobb járgány :D
2013. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen valahol el kell kezdeni :D
2013. ápr. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!