Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Simson Schwalb...

Mi baja lehet a Simson Schwalbem-nak?

Figyelt kérdés
1 évig állt a motor aztán elővettem, majdnem minden ki lett pucolva benne. Most azt játssza, hogy pöccre elindul megyek vele kb 10 percet és visszahörög aztán lefullad. Múltkor nem volt időm szétszedni ezért hagytam. Másnap gondoltam egyet, hogy megnézem hátha elindul. Megrúgtam, megint pöccre indult aztán 5-10 perc után megint visszahörgött és leállt. Mit érdemes megnézni rajta? Hol keressem a problémát?

2013. ápr. 1. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A légszűrő tiszta?

Megszakító hézag beállítva?

Melegen lehet hogy sokat kap, milyen színű a gyertya? Nem fekete? Első körben ezeket nézd meg, aztán írd meg hogy jobb lett, vagy sem.

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Benzinre tippelek. Benzincsap tiszta? Szerintem húzd le a csövet a benzincsapról, és nézd meg hogy úgy folyik-e a benzin.
2013. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Légszűrőt nézd meg feltétlenül!

Utána egy karbival lehet probléma.

A karbit kitisztítottad?

Arra gyanakszom hogy az úszót sikerült elhajtanod és akkor már más az úszúszint,jelen esetben lehet hogy kevesbb benzin lessz az úszóházban és így hamarabb kifogy a nyál belőle és nem tud úgy utántöltődni.

Esetleg a benzincsapra is nézz rá hogy folyik e belőle rendesen+ tegyél be egy benziszűrőt.

2013. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A karbi ki lett pucovla, a benzin csap ki lett pucolva + új tömítést kapott, a benzin cső is új, új szűrővel. Az úszó be van állítva. Viszont a légszűrő nincs kitisztítva.
2013. ápr. 1. 16:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyertya cserére meg szüksége lenne.
2013. ápr. 1. 16:09
 6/13 smitwesson ***** válasza:
Szerintem gyujtáshiba. Ha lefullad utána nézd meg, hogy milyen a szikra. ha narancsos az nem jó
2013. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendben! köszi
2013. ápr. 1. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor leáll akkor nézd meg a gyertyát. Ha benzines a vége akkor a gyújtással van probléma, ha száraz akkor benzint nem kap.
2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nem gyújtáshiba, ez inkább úgy hangzik mintha beragadt volna a szivató és nem a bowdenra gondolok hanem kis súberra ami a karbiban van és a szivató karjával mozgatod. Szerintem az ragadt be vagy a kis dugattyú aljáról levált a gumi tömítő pöcök és az okozza a galibát.
2013. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

rossz gyújtással nem mész el 10 percig sehova....

Ha rossz a gyújtás akkor vagy működik vagy nem működik,vagy működik de rosszul,de ilyen nincs hogy 10 percig működik ,majd nem jó ha csak nem a trafó felmelegszik és azzal van valami.

2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!