Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja 207-es babettá...

Mi lehet a baja 207-es babettámnak?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy kis 207-es babettát 2éve nem volt beindítva! A motor jó de ha menni szeretnék vele és ráülök ugye ennek fel kellene pörögnie de nem teszi!

Mi lehet a problémája?

Mit kell kicserélni vagy beállítani?


2009. szept. 19. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat ez kimaradt: A motor teljesen ki lett pucolva minden helyre lett hozva mikor meghoztuk!
2009. szept. 19. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gárt adsz akkor kéne felpörögnie, és mégse sikerült olyan jól helyrehozni ha nem teszi. Nyilván valami kimaradt a sorból. Karbi pl darabokra szedve napokig higítóban meg brigéciolban áztatva aszán átfúvatva, meg ugye a kipuffot is ki kéne égetni...a légszűrőről meg a gyertyacseréről nem is beszélve...
2009. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zsír új gyertya van bennt azt hiszem hogy a 6ik lassan mert eccer van szikra eccer nincs ... kipufogó dugulás miatt kiégetve egy csomó kosz kijött belőle és csak le lett pucolva nem áztatva meg ilyenek ahogy meghoztuk teljes pucolás minden és utána összerakás...Légszűrő nélkül is ezt csinálja
2009. szept. 19. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hol van szikra hol nincs, akkor az egyértelműen gyújtás gond! Trafó, trilisztor vagy megszakító (nem tudom milyen).
2009. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt vagy megszakítós egy gyújtás vagy félvezetős a 2 együtt nem megy, de elárulom a babszi végig félvezetős volt, pontosabban TIRISZTOROS. Én azért megnézetném egy tapasztaltabbal is a cuccot mielőtt végképp kinyírod az elektronikát. De én először a gyújtótrafóra gyanakodnék, vagy valamilyen kontakthibára, de az is lehet h a gyertyapipa szar, vagy a gyújtótrafóhoz menő 2 vezeték egyike szakadt és vagy ad jelet vagy nem. Ez inkább már szakemberre tartozó meló, mert sokan síkhülyék bármilyen jellegű villamos melóhoz.
2009. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okés Megnézem a vezetékeket is hátha igazad van!

Nálam nem gond az elektromos munka igaz hogy 18 éves vagyok de a saját kocsimba saját kezűleg szereltem és kötöttem be riasztót kp-zárat és még egyéb dolgokat :)

Fater is segít meglesem hátha az a baja amit mondasz!

2009. szept. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!